Tasarımdan İmalata bütün üretim sürecine tek bir üyelikle sahip olun.

Ürünlerinizi, Autodesk Nastran In-CAD ve HSM ile tamamen entegre simülasyona ve 5 eksenli CAM'e sahip en iyi Inventor'ımız ile tasarlayın ve oluşturun.

Nastran in CAD; Inventor ya da Solidworks’e entegre statik, dinamik ya da non-linear analiz yapabileceğiniz bir analiz yazılımıdır.

HSM Works; Inventor ya da Solidworks’e entegre 3 eksenden 5 eksene kadar CAM yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

AutoCAD'in ve çözüm paketindeki diğer ürünlerin en yeni sürümlerini edinerek Fusion 360 ile bulut tabanlı ürün geliştirme sürecini keşfedin.


"Product Design & Manufacturing Collection" İÇERİĞİ


Çözüm paketi size neler kazandıracak?

Kapsamlı ürün geliştirme

Ekibinizdeki herkese ürününüzün tasarım, test, üretim ve yönetim süreçlerinde ihtiyaç duyacağı tüm profesyonel araçları sağlayın.
(video: 1:31 dk.)

İş birliğine dayalı tasarım

Birden fazla mühendislik disiplininde ortak bir veri formatı kullanın. Dosya dönüştürme ve kötü yönetilen verilerle boğuşmayın.
(video 2:07 dk.)

Ürün performansınızı yükseltin

Doğrudan tasarım ortamına entegre edilen gelişmiş simülasyon araçlarıyla daha hızlı bir şekilde daha iyi kararlar verin.
(video: 1:55 dk.)

Tasarımdan imalata iş akışı

Çeşitli işleme süreçleri için parçaları hızlı bir şekilde programlayın ve tasarım güncellendiğinde takım yollarını da anında güncelleyin.
(video: 1:27 dk.)

© 2017 AB CAD CAM Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Autodesk, Autodesk Inc.’in tescilli markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.